تازه ها
تحقق 99 درصدی برنامه تولید وزارت صمت در سایپا
ایران‌ خودرو پای میز مذاکره با شرکت‌های دانش‌بنیان
حذف محصولات ناقص از ایران‌ خودرو
امداد خودرو سایپا امدادگر و خدمت رسان می پذیرد
تولید سورن پلاس دوگانه سوز در ایران خودرو تبریز
سپاه، بر‌اساس ماموریت‌های تعریف شده، از هیچ کمکی به صنایع از جمله خودروسازی دریغ نمی‌کند
تمجید معاون دادستان کل کشور از توقف تولید خودروهای ناقص در ایران خودرو
صنعت خودرو عامل رشد و ارتقای زنجیره تامین و تولید کشور است
فروش محصولات کرمان موتور و گروه بهمن در بورس کالا از هفته آینده
آمادگی قطعه سازان برای توسعه همکاری‌های دانش بنیان با ایران خودرو
معرفی ابتکارات مسوولانه ایران خودرو
استقبال بی نظیر مردم از غرفه گروه بهمن در نمایشگاه بین المللی خودرو
اتحاد استراتژیک ایران خودرو و سایپا یک رویکرد هوشمندانه است
فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و مشارکت در تولید محصولات سایپا
طراحی هم‌زمان مدل‌های بنزینی و برقی پروژه K125 ایران خودرو
مورگان پلاس 8 GTR معرفی شد

1400/09/24

مورگان پلاس 8 GTR معرفی شد
در راستای اسکچ طراحی که مورگان در ماه فوریه به عنوان تیزر منتشر کرده بود، حال این برند کهنه کار انگلیسی خودروی پلاس 8 GTR را معرفی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری خودروها،کد دقیقا این پیشرانه N62B48 بوده که یک نیروگاه 4.8 لیتری هشت سیلندر V شکل بوده که روی خودروهایی مانند X5 4.8i، 4.8iS در نسل دوم این اسیووی با کد اتاق E70 نصب شده بودند. این پیشرانه هشت سیلندر در مورگان پلاس 8 GTR قادر به تولید 375 اسب بخار قدرت بوده که 20 اسب بخاری نسبت به نمونه نصب شده روی ب ام و X5 4.8iS قدرتمندتر شده است. همچنین این پیشرانه از نمونه های نصب شده روی ب ام و 550i/650i/750i تولید شده در اواسط دهه 2000 که قادر به تولید 362 اسب بخار قدرت بودند هم توان بیشتری تولید می کند.

مورگان پلاس 8 GTR

رنگ انتخاب شده برای بدنه به مورگان پلاس 8 Big Blue مسابقه ای در دهه 1990 میلادی اشاره دارد. هشت نسخه دیگر مورگان 8 پلاس GTR قرار است که تا پایان دسامبر و نهایتا ژانویه 2022 به مالکین خود تحویل داده شوند. مورگان اظهار کرده که هر یک از مشتریان این فرصت را دراد که با تیم طراحی مورگان همکاری داشته باشند تا خودروی پلاس 8 خود را شخصی سازی کند. پنج دستگاه از 9 دستگاه تولیدی به بازارهای خارج انگلیس فروخته شده اند و چهار دستگاه داخل بریتانیا باقی مانده اند. مشتریان می توانند مورگان پلاس 8 GTR را با گیربکس شش سرعته دستی یا اتوماتیک به صورت چپ فرمان یا راست فرمان سفارش دهند.

مورگان پلاس 8 GTR

به لطف این پیشرانه بروزرسانی شده و همچنین دو خروجی اگزوز جدید نه تنها توان پیشرانه افزایش یافته، بلکه پاسخ پیشرانه نسبت به فشردن پدال گاز نیز نسبت به مورگان پلاس 8 قدیمی بهبود یافته است. یکی از المان های کلاسیک این خودرو رینگ های سنترلاک با دیزاین پنج پره هستند که به مورگان پلاس 8 مسابقه ای در دهه 90 میلادی اشاره دارند و خط شخصیت بدنه و سبک طراحی گلگیرها نیز که دهه هاست روی محصولات مورگان با کمی تغییر حفظ شده است.

کابین مورگان پلاس 8 GTR

سخن پایانی

مورگان پلاس 8 GTR تنها پروژه عجیب مورگان در سال 2021 نبود، بلکه این شرکت مدتی پیش پلاس 4 CX-T را با ارتفاع بیشتر نسبت به مدل استاندارد معرفی کرد تا بتوان با محصولات مورگان مقداری ماجراجویی و بیراهه نوردی را هم تجربه کرد.

برچسب ها:

مورگان پلاس 8 GTR 
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما