تازه ها
تحقق 99 درصدی برنامه تولید وزارت صمت در سایپا
ایران‌ خودرو پای میز مذاکره با شرکت‌های دانش‌بنیان
حذف محصولات ناقص از ایران‌ خودرو
امداد خودرو سایپا امدادگر و خدمت رسان می پذیرد
تولید سورن پلاس دوگانه سوز در ایران خودرو تبریز
سپاه، بر‌اساس ماموریت‌های تعریف شده، از هیچ کمکی به صنایع از جمله خودروسازی دریغ نمی‌کند
تمجید معاون دادستان کل کشور از توقف تولید خودروهای ناقص در ایران خودرو
صنعت خودرو عامل رشد و ارتقای زنجیره تامین و تولید کشور است
فروش محصولات کرمان موتور و گروه بهمن در بورس کالا از هفته آینده
آمادگی قطعه سازان برای توسعه همکاری‌های دانش بنیان با ایران خودرو
معرفی ابتکارات مسوولانه ایران خودرو
استقبال بی نظیر مردم از غرفه گروه بهمن در نمایشگاه بین المللی خودرو
اتحاد استراتژیک ایران خودرو و سایپا یک رویکرد هوشمندانه است
فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و مشارکت در تولید محصولات سایپا
طراحی هم‌زمان مدل‌های بنزینی و برقی پروژه K125 ایران خودرو
مشخصات ب ام و M5 CS تیونینگ جی پاور

1400/10/18

مشخصات ب ام و M5 CS تیونینگ جی پاور
اگر شتاب صفر تا 100 سوپرسدان ب ام و M5 CS برایتان کافی نیست و قصد رقابت با ابرخودروها را دارید، راه حل نزد کمپانی تیونر جی پاور و کیت های تقویتی متنوع آن است.

به گزارش پایگاه خبری خودروها،ب ام و M5 CS از یک پیشرانه 4.4 لیتری هشت سیلندر دو توربوشارژ بهره می برد که در حالت استاندارد قادر به تولید 627 اسب بخار قدرت و 750 نیوتن متر گشتاور است. نیروی تولیدی این پیشرانه نیز توسط یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک با تعویض فوق سریع دنده ها به چرخ ها منتقل می شود. شرکت تیونر جی پاور موفق شده با نصب یک کیت تقویتی 283 اسب بخار قدرت و 300 نیوتن متر گشتاور تولیدی پیشرانه را افزایش دهد و بیشینه قدرت و گشتاور این خودرو را به ترتیب به 900 اسب بخار و 1050 نیوتن متر رسانده است. این افزایش توان به لطف نصب توربوشارژهای متفاوت، هدرز و سیستم اگزوز جدید و بروزرسانی نرم افزار پیشرانه صورت گرفته است.

نمای عقب ب ام و M5 CS تیونینگ جی پاور

جی پاور سیستم اگزوز جدید خود موسوم به DeepTone را برای این ب ام و M5 CS تیونینگ شده نصب کرده که دراای لوله های 90 میلی متری و همچنین خروجی اگزوز 100 میلی متریست. سراگزوزها نیز بسته به تمایل مشتری می تواند به صورت کربن خام، کربن فورج یا هر طرح دیگری باشد.

ب ام و M5 CS تیونینگ جی پاور

شرکت جی پاور مطلبی را در خصوص شتاب صفر تا 100 این ب ام و M5 CS تیونینگ شده اعلام نکرده، ولی بیشینه سرعت قابل پیمایش این سوپر سدان لوکس باواریایی توسط این تیونر روی 333 کیلومتر بر ساعت محدود شده است. جهت یادآوری بیان می کنیم که نسخه استاندارد M5 CS قادر به حرکت با 306 کیلومتر بر ساعت است.

ب ام و M5 CS تیونینگ جی پاور

اگر یک کیت تقویتی ملایم تر مدنظرتان است، جی پاور چهار کیت GP-700، GP-740، GP-780 و GP-820 را برای ب ام و M5 CS عرضه کرده است. عدد پشت هر یک از این کیت های تقویتی نشان دهنده میزان قدرت تولیدی پیشرانه پس از بروزرسانی و اعمال تغییرات است. همچنین یک کیت تقویتی دیگر به نام Hurricane RR نیز برای این خودرو توسعه یافته که بیشینه قدرت تولیدی M5 CS را به 840 اسب بخار و بیشینه گشتاور آن را به 1050 نیوتن متر می رساند. لازم به ذکر است که این افزایش قدرت به لطف نصب قطعات فورج در پیشرانه مانند اتصالات و پیستون ها حاصل شده است.

داشبورد ب ام و M5 CS تیونینگ جی پاور

ظاهر ب ام و M5 CS تیونینگ جی پاور

این ب ام و M5 CS تیونینگ شده به رینگ های طراحی شده توسط جی پاور مجهز است. این رینگ های فورج در اکسل جلو از قطر 20 و در اکسل عقب قطر 21 اینچ دارند که می توانند عرضی معادل 9 یا 10.5 اینچ داشته باشند. ب ام و قصد دارد که M5 CS را تنها برای مدل 2022 تولید کند که برچسب قیمتی معادل 142 هزار در مدل پایه دارد.

برچسب ها:

ب ام و M5 CS 
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما