تازه ها
تحقق 99 درصدی برنامه تولید وزارت صمت در سایپا
ایران‌ خودرو پای میز مذاکره با شرکت‌های دانش‌بنیان
حذف محصولات ناقص از ایران‌ خودرو
امداد خودرو سایپا امدادگر و خدمت رسان می پذیرد
تولید سورن پلاس دوگانه سوز در ایران خودرو تبریز
سپاه، بر‌اساس ماموریت‌های تعریف شده، از هیچ کمکی به صنایع از جمله خودروسازی دریغ نمی‌کند
تمجید معاون دادستان کل کشور از توقف تولید خودروهای ناقص در ایران خودرو
صنعت خودرو عامل رشد و ارتقای زنجیره تامین و تولید کشور است
فروش محصولات کرمان موتور و گروه بهمن در بورس کالا از هفته آینده
آمادگی قطعه سازان برای توسعه همکاری‌های دانش بنیان با ایران خودرو
معرفی ابتکارات مسوولانه ایران خودرو
استقبال بی نظیر مردم از غرفه گروه بهمن در نمایشگاه بین المللی خودرو
اتحاد استراتژیک ایران خودرو و سایپا یک رویکرد هوشمندانه است
فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و مشارکت در تولید محصولات سایپا
طراحی هم‌زمان مدل‌های بنزینی و برقی پروژه K125 ایران خودرو
شکار فورد موستانگ 2024 برای اولین بار

1400/10/26

شکار فورد موستانگ 2024 برای اولین بار
امروز برای اولین بار تصاویر نسل جدید فورد موستانگ در حال تست منتشر شده که بدنه با کاور به منظور استتار پوشانده شده است.

به گزارش پایگاه خبری خودروها،نسخه پروتوتایپ نسل هفتم فورد موستانگ به صورت کامل با پوشش های استتاری ضخیم پوشانده شده تا مبادا چشم بیننده به این خودرو نخورد. اما با این حال می توان استایل کلی جلوپنجره و همچنین چراغ ها را در قسمت هایی که این پوشش استتاری نازک تر شده مشاهده کرد. از قوس و برآمدگی های قسمت جلویی این کاورها، حدس می زنیم که موستانگ شلبی GT500 در زیر این کاورها قرار داشته باشد. همچنین می توان دید که سپر، جلوپنجره را از قسمت پایینی پروفیل جلو جدا کرده و تا حدودی هم دو چراغ جلوی باریک این خودرو که از دو طرف جلوپنجره را احاطه کرده اند، مشخص است.

فورد موستانگ 2024

به طور کلی سبک طراحی جلوی ماشین فورد موستانگ نسل هفتم نسبت به قبل خشن تر و زاویه دارتر به نظر می رسد و شاید قسمت جلویی مقداری هم صاف تر و کم ارتفاع تر نسبت به موستانگ نسل ششم شده باشد.

در قسمت عقب فورد موستانگ نسل هفتم، مقدار بیشتری پوشش استتاری نسبت به جلو نصب شده، ولی قسمت های نازک تر مانند اطراف چراغ های عقب مقداری از سبک طراحی این قسمت را به ما نشان می دهد. شیب چراغ های عقب بی شباهت به نسخه فعلی فورد موستانگ نیست. به نظر می رسد که چراغ های نصب شده در قسمت عقب نمونه تولیدی نیستند و در مدل تولیدی فورد یقینا سه چراغ عمودی خطی در هر طرف موستانگ را حفظ خواهد کرد.

فورد موستانگ 2024

در پروفیل جانبی چیز زیادی برای مشاهده وجود ندارد و تنها می توان گفت که نسل هفتم موستانگ حالت آشنا و محبوب نسل های پیشین را حفظ کرده است. این شباهت ممکن است به این دلیل باشد که فورد نسل هفتم موستانگ را روی پلتفرم ارتقا یافته نسل فعلی توسعه داده باشد. با استناد به همین تصاویر منتشر شده می توانیم اظهار کنیم که نسل جدید فورد موستانگ از نظر طراحی تکامل یافته نسل ششم بوده و اقداماتی محافظه کارانه در طراحی آن انجام شده است.

فورد موستانگ 2024

مشخصات احتمالی فورد موستانگ نسل هفتم

اما قسمت جالب فورد موستانگ نسل هفتم، به زیر کاپوت مربوط می شود. این نسل که با کد S650 هم شناخته می شود، به احتمال زیاد از پیشرانه پلاگین هیبریدی و همچنین سیستم انتقال قدرت تمام چرخ محرک بهره می برد که هر دو برای اولین بار است که روی یک موستانگ دیده می شود. همچنین این احتمال وجود دارد که در آینده نسخه تمام الکتریکی فورد موستانگ نیز برای همین نسل هفت تولید شود. این حدس از جایی قوت می گیرد که فورد قصد دارد تمام محصولات خود را الکتریکی سازی کند. سوال اصلی اینجاست که این اتفاق در نسل هفتم فورد موستانگ رخ می دهد یا نسل هشت؟ ولی در حال حاضر خبر خوب اینجاست که پیشرانه هشت سیلندر کایوت فورد و همچنین پیشرانه چهار سیلندر توربوشارژ تا چند سال آینده برای موستانگ در دسترس خواهد بود.

نسل جدید فورد موستانگ قرار است سال 2023 به عنوان مدل 2024 وارد خط تولید شود. بدین ترتیب ممکن است فورد در سال 2022 موستانگ نسل هفت را رونمایی کند.

برچسب ها:

فورد موستانگ 2024 
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما