تازه ها
تحقق 99 درصدی برنامه تولید وزارت صمت در سایپا
ایران‌ خودرو پای میز مذاکره با شرکت‌های دانش‌بنیان
حذف محصولات ناقص از ایران‌ خودرو
امداد خودرو سایپا امدادگر و خدمت رسان می پذیرد
تولید سورن پلاس دوگانه سوز در ایران خودرو تبریز
سپاه، بر‌اساس ماموریت‌های تعریف شده، از هیچ کمکی به صنایع از جمله خودروسازی دریغ نمی‌کند
تمجید معاون دادستان کل کشور از توقف تولید خودروهای ناقص در ایران خودرو
صنعت خودرو عامل رشد و ارتقای زنجیره تامین و تولید کشور است
فروش محصولات کرمان موتور و گروه بهمن در بورس کالا از هفته آینده
آمادگی قطعه سازان برای توسعه همکاری‌های دانش بنیان با ایران خودرو
معرفی ابتکارات مسوولانه ایران خودرو
استقبال بی نظیر مردم از غرفه گروه بهمن در نمایشگاه بین المللی خودرو
اتحاد استراتژیک ایران خودرو و سایپا یک رویکرد هوشمندانه است
فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و مشارکت در تولید محصولات سایپا
طراحی هم‌زمان مدل‌های بنزینی و برقی پروژه K125 ایران خودرو
تیزر جدید دلورین منتشر شد

1401/01/20

تیزر جدید دلورین منتشر شد
کمپانی دلورین پس از یک تولید ناموفق خودروی DMC، دوباره جانی تازه به خود گرفته و قصد معرفی محصولی جدید را دارد.

به گزارش پایگاه خبری خودروها،تیزر تازه منتشر شده خودرو جدید دلورین، نمای عقب این ابرخودرو را از سمت راننده نمایش می دهد. در مقایسه با اولین محصول دلورین DMC، سقف این خودروی جدید حالتی کمان مانند به خود گرفته و مانند دلورین DMC اصلی که در دهه 1980 رونمایی شده بود، حالتی زاویه دار تیز ندارد. اما این محصول جدید دلورین مانند DMC روی شیشه عقب المان هایی شبیه به کرکره دارد.

به جای حالت پله مانند و صاف گلگیرها در دلورین DMC، در این ماشین جدید دلورین گلگیرها از قسمت پایینی ستون عقب با حالتی برآمده و منحنی شکل بیرون زده اند. به نظر می رسد که شیشه های جانبی این خودرو حالتی یکپارچه و کشیده دارند که بین ستون جلو و عقبی این خودرو را در نمای جانبی پر کرده اند.

آنطور که در این تیزر مشخص است، یک نوار LED سرتاسری دو چراغ اصلی عقب را به یکدیگر متصل کرده و گوشه این چراغ های عقب نیز روی قسمت جانبی بدنه نیز امتداد یافته است. در قسمت های گوشه ای پروفیل عقب، چراغ ها مقداری ضخیم تر شده و از سه نوار LED روی هم تشکیل شده اند.

دلورین اظهار کرده که این محصول جدید در ابتدا در قالب یک خودروی کانسپت در نمایشگاه پبل بیچ رونمایی می شود و سپس نسخه تولیدی این خودروی جدید دلورین با شباهت زیاد به همین مدل مفهومی معرفی می شود. هنوز مشخص نیست که نسخه تولیدی این محصول جدید دلورین که باعث جریان یافتن خون تازه در رگ های این خودروساز شده چه زمانی معرفی و به بازار عرضه می شود.

تیزر ماشین جدید دلورین DMC

طراحی این محصول جدید دلورین بر عهده کمپانی بسیار معتبر ایتال دیزاین بوده است. تیزر اولیه این محصول دلورین نشان داد که برای این خودرو درب هایی گالوینگ استایل مانند همان دلورین DMC در دهه 1980 طراحی شده است. ولی تفاوت اصلی میان این خودروی جدید و دلورین DMC با نسخه اصلی در طراحی بدنه بوده که حالتی منحنی شکل گرفته و از طراحی زاویه دار قبلی دلورین DMC فاصله گرفته است.

 

مشخصات ماشین جدید دلورین

ماشین جدید دلورین که هنوز نام آن مشخص نشده دارای پیشرانه ای تمام الکتریکیست که هنوز هیچ اطلاعاتی در این خصوص منتشر نشده است. نسخه اصلی دلورین DMC که در دهه 1980 معرفی شده بود با وجود طراحی خشن، جسورانه و زاویه دار بدنه، مشخصات فنی چندان جذابی نداشت. آن خودرو دارای یک پیشرانه شش سیلندر V شکل تنفس طبیعی با حجم 2.85 لیتر بود که قادر به تولید 130 اسب بخار قدرت و 217 نیوتن متر بود. جالب است بدانید که دلورین DMC در دهه 1980 جزو 10 خودروی ناایمنی هم بود که به فروش رسید.

دلورین DMC-12 در دهه 1980 اصلا خودروی موفقی نبود و تنها دو سال روی خط تولید این خودروساز دوام آورد و پس از دو سال بدهی های سنگین بانکی کمر این خودروساز را شکست.

برچسب ها:

کمپانی دلورین 
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما