تازه ها
تحقق 99 درصدی برنامه تولید وزارت صمت در سایپا
ایران‌ خودرو پای میز مذاکره با شرکت‌های دانش‌بنیان
حذف محصولات ناقص از ایران‌ خودرو
امداد خودرو سایپا امدادگر و خدمت رسان می پذیرد
تولید سورن پلاس دوگانه سوز در ایران خودرو تبریز
سپاه، بر‌اساس ماموریت‌های تعریف شده، از هیچ کمکی به صنایع از جمله خودروسازی دریغ نمی‌کند
تمجید معاون دادستان کل کشور از توقف تولید خودروهای ناقص در ایران خودرو
صنعت خودرو عامل رشد و ارتقای زنجیره تامین و تولید کشور است
فروش محصولات کرمان موتور و گروه بهمن در بورس کالا از هفته آینده
آمادگی قطعه سازان برای توسعه همکاری‌های دانش بنیان با ایران خودرو
معرفی ابتکارات مسوولانه ایران خودرو
استقبال بی نظیر مردم از غرفه گروه بهمن در نمایشگاه بین المللی خودرو
اتحاد استراتژیک ایران خودرو و سایپا یک رویکرد هوشمندانه است
فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و مشارکت در تولید محصولات سایپا
طراحی هم‌زمان مدل‌های بنزینی و برقی پروژه K125 ایران خودرو
طرح جامع کیفیت محصولات و خدمات خودرو

1401/02/04

طرح جامع کیفیت محصولات و خدمات خودرو
معاون ایران‌‌‌خودرو، طراحی، تولید و عرضه خودروهای جدید بر اساس نقشه راه توسعه محصولات، توقف تولید محصولات قدیمی و ارتقای سطح کیفی تولیدات را از محورهای اصلی برنامه راهبردی تحول اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری خودروها، سهراب برفروشان اظهار کرد: گروه صنعتی ایران‌‌‌خودرو در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، ابلاغیه ۸گانه رئیس جمهوری و کسب حداکثری رضایتمندی مشتریان، استقرار و اجرای کامل طرح جامع کیفیت و تولید را زیربنای برنامه راهبردی تحول کیفیت محصولات و خدمات خودرو قرار داده است.
وی با بیان اینکه جریان کیفی‌‌‌سازی محصولات و خدمات ایران‌‌‌خودرو در قالب ۱۶۱ برنامه عملیاتی در دستور کار قرار گرفته است، گفت: این برنامه‌‌‌ها در طول زنجیره ارزش و در حوزه‌‌‌های کیفیت تامین، کیفیت مهندسی و طراحی، کیفیت ساخت و تولید، کیفیت فروش و خدمات پس از فروش و کیفیت لجستیک، طرح‌ریزی و در حال اجراست که آثار این اقدامات طی سال‌جاری برای مشتریان نمایان خواهد شد. معاون کیفیت گروه صنعتی ایران‌خودرو افزود: تمرکز بر خواسته‌‌‌ها و انتظارات مشتری در شاخص‌‌‌های کیفی، گسترش نظارت کیفی به همه واحدهای موثر در زنجیره ارزش تولید، فرآیندمحوری در پیشبرد فعالیت‌ها، استانداردسازی رویه‌‌‌ها و مشخصه‌‌‌ها و دستیابی به بالاترین استانداردها در کیفیت محصولات و خدمات در کنار برنامه‌‌‌های متعدد دیگر، از اقدامات اصلی در حوزه کیفیت در سال ۱۴۰۱ است. وی گفت: گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه مسیر ترسیم شده خود در سال ۱۴۰۱، در بستر سیاست‌ها و رویکردهای تعیین شده در حوزه کیفیت و با بهره‌‌‌گیری از تمامی ظرفیت‌‌‌های انسانی و تخصصی موجود در سطح این شرکت، در جهت ایجاد فضای مناسب برای ارتقای کیفیت محصولات و خدمات با نظارت و راهبری مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد

برچسب ها:

ایران خودرو 
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما