تازه ها
تحقق 99 درصدی برنامه تولید وزارت صمت در سایپا
ایران‌ خودرو پای میز مذاکره با شرکت‌های دانش‌بنیان
حذف محصولات ناقص از ایران‌ خودرو
امداد خودرو سایپا امدادگر و خدمت رسان می پذیرد
تولید سورن پلاس دوگانه سوز در ایران خودرو تبریز
سپاه، بر‌اساس ماموریت‌های تعریف شده، از هیچ کمکی به صنایع از جمله خودروسازی دریغ نمی‌کند
تمجید معاون دادستان کل کشور از توقف تولید خودروهای ناقص در ایران خودرو
صنعت خودرو عامل رشد و ارتقای زنجیره تامین و تولید کشور است
فروش محصولات کرمان موتور و گروه بهمن در بورس کالا از هفته آینده
آمادگی قطعه سازان برای توسعه همکاری‌های دانش بنیان با ایران خودرو
معرفی ابتکارات مسوولانه ایران خودرو
استقبال بی نظیر مردم از غرفه گروه بهمن در نمایشگاه بین المللی خودرو
اتحاد استراتژیک ایران خودرو و سایپا یک رویکرد هوشمندانه است
فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و مشارکت در تولید محصولات سایپا
طراحی هم‌زمان مدل‌های بنزینی و برقی پروژه K125 ایران خودرو
انتصاب مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان جتکو

1401/02/05

انتصاب مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان جتکو
در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، داود اسماعیل‌پور به عنوان مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان جتکو منصوب و معرفی شد.
به گزارش پایگاه خبری خودروها، این تغییر مدیریتی با هدف تسریع در اجرای پروژه‌های توسعه‌ای ایران خودرو، مطابق با فرامین مقام معظم رهبری و رییس جمهوری محترم در عرضه محصول مدرن و با کیفیت به مشتریان صورت گرفته است.

توجه بیشتر به عملیاتی‌سازی پروژه‌های توسعه‌ای از جمله برقی‌سازی محصولات از دلایل این انتصاب عنوان شده است. اسماعیل‌پور از مدیران موفق و با سابقه در صنعت خودروی کشور است که پیش از این در زمینه توسعه محصولات به‌ویژه قوای محرکه خودرو دستاوردهای قابل توجهی کسب کرده است.

در مراسم معارفه مدیرعامل جدید جتکو، کیانوش پورمجیب، قائم مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران خودرو، استفاده از ظرفیت‌های شرکت های دانش بنیان در سطح کشور را از اهدف تاسیس شرکت جتکو دانست و گفت: این شرکت می‌تواند ارتباط ایران‌خودرو با شبکه دانشی کشور را نزدیک‌تر کند.

وی با بیان این‌که یکی از اهداف و ماموریت‌های اصلی جتکو، توسعه شبکه برق و الکترونیک گروه صنعتی ایران خودرو است، گفت: این برای نخستین بار است که در نظر داریم با مالکیت معنوی ایران خودرو شبکه برق و الکترونیک را داشته باشیم، صیانت از این حق مالکیت معنوی، بسیار وظیفه سنگینی است.

پورمجیب افزود: توسعه این پلتفرم برای محصولات مختلف ایران خودرو و همکاری شرکت ساپکو جهت تامین پلتفرم برق و الکترونیک، از برنامه‌ها و اهداف ایران‌خودرو و توسعه هرچه بیشتر فعالیت‌های توسعه‌ای در جتکو است. ساپکو می تواند با افزایش ظرفیت‌ها، میزان استفاده از این پلتفرم برق و الکترونیک را در محصولات ایران خودرو افزایش دهد.

وی ضمن قدردانی از زحمات داود خسروی، مدیرعامل پیشین جتکو برای ایجاد و حفظ این شرکت، بر لزوم افزایش همکاری و ارتباط مستحکم جتکو با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای انجام پروژه های جاری و نیز پروژه‌های جدید مطابق با فرامین ریاست جمهوری مبنی بر تولید خودروهای هوشمند و متصل تاکید کرد.

در ادامه، کیوان وزیری، مدیرعامل شرکت تام نیز با اشاره به نام‌گذاری شعار سال به نام «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» از سوی مقام معظم رهبری، گفت: حرکت رو به جلو و گسترش فعالیت‌های دانش بنیان، توسط مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در دستور کار قرار دارد. برای تحقق این مهم، نهایت تلاش خود را به کار خواهیم بست.

وی افزود: همان‌طور که مهندس اسماعیل پور، در سمت پیشین خود به عنوان مدیرعامل شرکت نیرو محرکه، موفق شده است تا این شرکت را تبدیل به مرکز دانش بنیان گیربکس کشور کند، در شرکت جتکو نیز می‌تواند به شعار سال جاری، یعنی توسعه فعالیت های دانش بنیان، جامه عمل بپوشاند.

گفتنی است، جتکو از جمله شرکت‌های دانش بنیان زیر مجموعه گروه صنعتی ایران خودرو است که پروژه‌های متعددی را به ویژه در حوزه برقی‌سازی محصولات تعریف کرده که اجرایی سازی آن‌ها با جدیت دنبال خواهد شد.

برچسب ها:

جتکو