تازه ها
تحقق 99 درصدی برنامه تولید وزارت صمت در سایپا
ایران‌ خودرو پای میز مذاکره با شرکت‌های دانش‌بنیان
حذف محصولات ناقص از ایران‌ خودرو
امداد خودرو سایپا امدادگر و خدمت رسان می پذیرد
تولید سورن پلاس دوگانه سوز در ایران خودرو تبریز
سپاه، بر‌اساس ماموریت‌های تعریف شده، از هیچ کمکی به صنایع از جمله خودروسازی دریغ نمی‌کند
تمجید معاون دادستان کل کشور از توقف تولید خودروهای ناقص در ایران خودرو
صنعت خودرو عامل رشد و ارتقای زنجیره تامین و تولید کشور است
فروش محصولات کرمان موتور و گروه بهمن در بورس کالا از هفته آینده
آمادگی قطعه سازان برای توسعه همکاری‌های دانش بنیان با ایران خودرو
معرفی ابتکارات مسوولانه ایران خودرو
استقبال بی نظیر مردم از غرفه گروه بهمن در نمایشگاه بین المللی خودرو
اتحاد استراتژیک ایران خودرو و سایپا یک رویکرد هوشمندانه است
فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و مشارکت در تولید محصولات سایپا
طراحی هم‌زمان مدل‌های بنزینی و برقی پروژه K125 ایران خودرو
سایپا در اردیبهشت رکورد زد

1401/02/18

سایپا در اردیبهشت رکورد زد
معاون برنامه‌ریزی جامع تولید گروه خودروسازی سایپا با بیان اینكه این مجموعه از برنامه تولید ارائه شده به وزارت صنعت، معدن و تجارت 3درصد جلوتر است، گفت: گروه خودروسازی سایپا در كنار تكمیل كاری خودروهای ناقص، موفق شده در ماه گذشته ٢٠٨٤٥ دستگاه انواع محصولات را تولید كند.
به گزارش پایگاه خبری خودروها،مسعود پروین با اشاره به اینكه گروه خودروسازی سایپا در برنامه تولیدی كه به وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه كرده بود، می بایست در فروردین ماه 20134 دستگاه خودرو تولید می كرد، تصریح كرد: این مجموعه با وجود تمام مشكلات و خودروهای ناقصی كه وجود داشت، موفق شد ٢٠٨٤٥ دستگاه انواع محصولات را تولید كند و همزمان خودروهای ناقص را نیز كاهش دهد به طوری كه موجودی خودروهای ناقص گروه سایپا كه در پایان فروردین ماه سال گذشته حدود 58 هزاردستگاه بود با انجام تكمیل كاری، تا پایان فروردین ماه سال جاری به حدود 31 هزار دستگاه رسید.

معاون برنامه‌ریزی جامع تولید گروه خودروسازی سایپا با تاكید بر اینكه میزان خودروهای ناقص در فروردین ماه سال جاری نسبت به سال گذشته حدود 47 درصد كاهش یافته است، اشاره كرد: تمام بخش های گروه خودروسازی سایپا در تلاش هستند تا ضمن به صفر رساندن خودروهای ناقص، افزایش تولید را برای این مجموعه رقم بزنند.

معاون برنامه‌ریزی جامع تولید گروه خودروسازی سایپا گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، در اردیبهشت ماه افزایش محسوسی در تولید ثبت شده است به نحوی كه در 17 اردیبهشت ماه تولید به مرز 1700 دستگاه رسید و تثبیت این روند در دستور كار تمام حوزه ها قرار گرفته است.

او خاطرنشان كرد: از ابتدای سال جاری تا 18 اردیبهشت ماه بیش از 35000 دستگاه انواع محصولات در گروه خودروسازی سایپا تولید شده كه حدود 90 درصد آن (حدود 32 هزار دستگاه) عبور مستقیم بوده و در فرآیند تحویل به فروش قرار گرفته است.

پروین با بیان اینكه عبور مستقیم خودروها باعث سه اتفاق رشد كیفی خودروهای تولیدی، كاهش هزینه های مربوطه و افزایش سرعت در تحویل خودروها به مشتریان می شود، افزود: از ابتدای سال جاری تا 18 اردیبهشت ماه با حدود32 هزار دستگاه تولید عبور مستقیم وتكمیل حدود19 هزار دستگاه خودروهای ناقص، 51 هزار دستگاه خودرو آماده تحویل به فروش شد كه این امر دستاوردی جدید محسوب می شود.
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما