فراخوان تسلا برای کمربند ایمنی

1401/08/14

فراخوان تسلا برای کمربند ایمنی
وجود مشکل در کمربند ایمنی سبب شد در حدود ۲۴هزار دستگاه تسلا مدل ۳ تولیدشده بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۲ توسط این خودروساز آمریکایی فراخوان شود. فراخوان اصلی تسلا البته ماه گذشته اعلام شد و بیش از ۱/ ۱میلیون خودرو را تحت‌تاثیر قرار داد.
به گزارش پایگاه خبری خودروها،مشکل این بود که شیشه اتوماتیک خیلی سریع بالا می‌رفت و ممکن بود انگشتان سرنشینان را هنگام بسته شدن خرد می‌کند.
مهندسان توانستند از راه دور آن را مجددا ارزیابی کرده و سپس بدون نیاز به بازدید از مرکز خدمات، به‌روزرسانی همه خودروهای آسیب‌دیده را انجام دهند. تسلا حالا اعلام کرده برخی از خودروهای مدل ۳ تولید‌شده بین سال‌های ۲۰۲۲-۲۰۱۷ برای بازرسی از مونتاژ سگک کمربند صندلی سمت چپ ردیف دوم و لنگر کمربند ایمنی مرکز، برای اطمینان از چسباندن اجزای آن فراخوان می‌شوند. طبق اعلام تسلا، سرویس‌دهی به برخی از اجزای مدل ۳ نیاز به جداسازی از سگک کمربند صندلی سمت چپ و لنگر کمربند ایمنی دارد که هر دو با همان پیچ بسته می‌شوند. همه فروشگاه‌های تسلا قبلا در مورد این فراخوان مطلع شده‌اند و صاحبان آن شروع به دریافت ایمیل‌های اعلان از ۲۰ دسامبر می‌کنند. در نتیجه این نقص هیچ حادثه‌ای گزارش نشده است.

برچسب ها:

تسلا ،فراخوان تسلا 
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما