شمارش معکوس برای آغاز شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان

1401/08/29

شمارش معکوس برای آغاز شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان
مجری و برگزارکننده شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان گفت: اصفهان و محل جدید نمایشگاه‌های این شهر از سوم تا ششم آذرماه سال جاری میزبان نمایشگاه خودرو اصفهان و جمعی از خودروسازان داخلی و خارجی پس از توقفی سه ساله خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری خودروها،علیرضا عاجزی با اعلام این مطلب افزود: شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان با توجه به پتانسیل و ظرفیت‌های گسترده استان اصفهان در قلب ایران، مورد استقبال خودروسازان داخلی و خارجی قرار گرفته است.

 
وی افزود: اکثریت خودروسازان داخلی در حوزه خودروهای سواری و تولیدکنندگان خودروهای کار و تجاری در شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان حضور خواهند داشت.
 
این مدیر صنعت نمایشگاهی کشور، بیان کرد: خودروسازان حاضر در نمایشگاه خودرو اصفهان، طرح‌ های فروش ویژه نمایشگاه و ارائه تخفیف‌های نمایشگاهی را برای بازدیدکنندگان در نظر دارند.
 
وی تصریح کرد: 5 خودرو جدید در این نمایشگاه از سوی خودروسازان رونمایی و معرفی خواهد شد.
 
عاجزی ساعت برگزاری نمایشگاه را از 15 تا 21 اعلام و اظهار داشت: انتظار می‌رود با توجه به وقفه سه ساله در برگزاری نمایشگاه خودرو اصفهان و حضور پرتعداد خودروسازان در این دوره از نمایشگاه و رونمایی محصولات جدید، شاهد استقبال گسترده از نمایشگاه خودرو اصفهان باشیم.
 
مجری شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان 1401 خاطرنشان کرد: کرمان موتور، مدیران خودرو خودروسازی فردا، سیباموتور، شرکت خودروسازی ستاره نیک آریا (اسنا)، ایران دوچرخ، دیارخودرو، بهمن موتور، بهمن دیزل، شایان دیزل، شایان یدک،آریا دیزل، پیلسان، زامیاد و آرین پارس موتور از مطرح‌ترین خودروسازان حاضر در شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان هستند.
 
یادآور می‌شود، شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان 1401 از سوم تا ششم آذرماه امسال در محل جدید نمایشگاه‌های اصفهان برگزار می‌شود.
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما