لو رفتن تصاویر نسل جدید لینکلن ناتیلوس

1401/09/05

لو رفتن تصاویر نسل جدید لینکلن ناتیلوس
لینکلن قصد دارد که اسیووی ناتیلوس Nautilus را دستخوش تغییراتی سنگین و اساسی کند. نسل فعلی این شاسی بلند آمریکایی در سال 2016 معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری خودروها،اگر بی صبرانه منتظر مشخصات نسل جدید لینکلن ناتیلوس Nautilus هستید، نیاز نیست که تا رونمایی رسمی از این خودرو صبر کنید. چراکه وزارت فناوری چین مثل همیشه در لو دادن برنامه های خودروسازان کوتاهی نکرده و تصاویر سومین نسل لینکلن ناتیلوس Nautilus جدید را در وب سایت خود منتشر کرده است.

next-generation-lincoln-nautilus-لینکلن ناتیلوس 2023 (1)

ظاهر لینکلن ناتیلوس Nautilus 2023

نسل جدید لینکلن ناتیلوس Nautilus جلوپنجره ای مشابه با نسل قبلی دارد و تنها ابعاد این جلوپنجره مقداری بزرگتر از نسل پیشین شده است. ظاهرا لینکلن ناتیلوس Nautilus جدید قرار است که در سه تریم به بازار جهانی عرضه می شود که تفاوت ظاهری آنها به داشتن و نداشتن تریم کرومی براق در قسمت های مختلف بدنه است. همچنین یک نسخه لینکلن ناتیلوس جدید با تریم دو رنگ بدنه به بازارعرضه می شود.

next-generation-lincoln-nautilus-لینکلن ناتیلوس 2023 (1)

هر دو پروفیل جلو و عقب لینکلن ناتیلوس دارای نوار LED سرتاسری بوده که چراغ های اصلی را به یکدیگر متصل کرده و تمام عرض خودرو را در بر گرفته است. نسخه اسپرت تر لینکلن ناتیلوس که در بازار چین عرضه می شود دارای سپر جلویی اسپرت تر با استایل ظاهری خشن تر نسبت به سایر نسخه هاست. این خودرو به رینگ با سایز و طراحی های مختلفی مجهز شده و نسخه اسپرت تر آن دارای رینگ هایی به رنگ مشکیست.

این تصاویر به نسخه ای از لینکلن ناتیلوس مربوط بوده که قرار است در بازار چین عرضه شود. هنوز مطمئن نیستیم که نسخه قابل عرضه در بازارهای جهانی لینکلن ناتیلوس آیا با همین استایل ظاهری و تریم عرضه می شود یا خیر. در این لحظه حتی از عرضه نسل سوم لینکلن ناتیلوس به بازارهای خارج از چین هم اطمینان نداریم.

next-generation-lincoln-nautilus-لینکلن ناتیلوس 2023 (1)

لینکلن در حال حاضر زمان رونمایی دقیق نسل جدید ناتیلوس را اعلام نکرده و هیچ جزییاتی را در هم خصوص مشخصات فنی و پیشرانه و گیربکس نسل سوم شاسی بلند لوکس ناتیلوس بیان نکرده است. با توجه به اینکه لینکلن ناتیلوس هم اکنون در حال تست توسط مقامات چینیست، بعید است که فاصله زیادی تا رونمایی این شاسی بلند لوکس آمریکایی داشته باشیم.

برچسب ها:

لینکلن ناتیلوس 
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما