جگوار I-Pace برقی بروزرسانی شد

1401/10/27

جگوار I-Pace برقی بروزرسانی شد
جگوار I-Pace از سال 2018 به بازارهای جهانی عرضه شده و حال این برند بریتانیایی برای سال 2023 جگوار I-Pace را بروزرسانی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری خودروها،جگوار I-Pace برای مدل 2023 به جلوپنجره با دیزاین جدیدی مجهز شده و طراحی تمیزتر و صاف تری داشته و دارای رنگ خاکستری اطلس است. این جلوپنجره بسته دیزاینی ساده تر از جلوپنجره به ظاهر مش بندی شده قبلی دارد که طراحی تمیزتری به این خودرو بخشیده است. همین رنگ خاکستری اطلس را می توان روی باله های عمودی که در کنار ورودی های هوای کناری سپر تعبیه شده مشاهده کرد. در مرکز این جلوپنجره نیز لوگوی جدید و بروزرسانی شده جگوار را به رنگ مشک و نقره ای مشاهده می کنیم.

2024-jaguar-i-pace جگوار برقی 2023 (1)

جگوار I-Pace مدل 2023 در نسخه 400 اسپرت دارای یک اسپویلر ساده در عقب است. همچنین یک دست رینگ دیاموند کات جدید با قطر 22 اینچ برای این نسخه نصب شده که امکان سفارش آن با تایرهای مناسب همه فصول است. جگوار I-Pace دارای سانروف پانورامیک بوده که می توان قسمت عقبی آن را به رنگ مشکی سفارش داد.

2024-jaguar-i-pace جگوار برقی 2023 (1)

عمده نوآوری های جگوار برای مدل 2023 کراس اوور برقی I-Pace در ظاهر و داخل کابین بوده است. از جمله تغییرات داخل کابین می توان به سیستم سرگرمی و اطلاع رسانی Pivi Pro با درگاه بدون سیم اپل کار پلی و اندروید اتو اشاره کرد. همچنین قابلیت فرمان پذیری صوتی اکسا کنترل، اسپاتیفای و سیستم رهیاب what3words نیز به این خودرو اضافه شده که البته امکان بروزرسانی نرم افزاری آن در گذر زمان وجود دارد.

2024-jaguar-i-pace جگوار برقی 2023 (1)

مشخصات فنی جگوار I-Pace 2023

جگوار I-Pace 2023 از نظر فنی هیچ تغییری را با مدل پیشین نداشته است. این خودرو همچنان از دو موتور برقی بهره گرفته که روی هم رفته قادر به تولید 394 اسب بخار قدرت هستند. این کراس اوور برقی قادر است طی 4.5 ثانیه از حالت سکون به مرز 96 کیلومتر بر ساعت برسد. جگوار I-Pace به صورت آپشنال با سیستم تعلیق بادی با دمپرهایی با قابلیت کنترل به صورت الکترونیکی به بازار عرضه می شود. البته این تعلیق برای نسخه 400 اسپرت جگوار I-Pace به صورت استاندارد نصب شده است.

جگوار مطلبی در خصوص تغییر پک باتری هم بیان نکرده. این یعنی که همچنان از پک باتری 90 کیلووات ساعتی بهره گرفته که در حالت شارژ کامل انرژی لازم برای پیمایش 470 کیلومتر مسافت را در خود ذخیره می کند. جگوار I-Pace دارای قابلیت شارژ سریع 100 کیلوواتی بوده و در خانه نیز امکان اتصال به شارژر سه فاز وال باکس 11 کیلوواتی را دارد.


 

برچسب ها:

جگوار ،جگوار I-Pace 
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما