نسل جدید لندروور رنج روور SV معرفی شد

1402/03/02

نسل جدید لندروور رنج روور SV معرفی شد
نسل جدید لندروور رنج روور SV به هیچ عنوان قدیمی و سالخورده نیست، ولی این موضوع مانع لندروور نشده تا پیشرانه های این اسیووی قدرتمند را برای مدل 2024 بروزسانی نکند.

به گزارش پایگاه خبری خودروها،لندروور رنج روور SV 2024 اکنون به پیشرانه ای با قدرت فراتر از 600 اسب بخار مجهز شده که یک خطر جدی برای دیگر اسیووی های پریمیوم و فوق لوکس در بازار دنیا محسوب می شود.

 

مشخصات فنی لندروور رنج روور SV

رنج روور برای مدل 2024 از سیستم هیبریدی ملایم برای پیشرانه 4.4 لیتری هشت سیلندر دو توربوشارژ این خودرو استفاده کرده، اما خبر مهم بیشینه قدرت 606 اسب بخاری آن بوده که در مدل رنج روور SV تولید می شود. این پیشرانه قادر به تولید 750 نیوتن متر گشتاور است.

لندروور رنج روور SV 2024

اگر این سطح قدرت برایتان زیاد است، می توانید نسخه پلاگین هیبریدی لندروور رنج روور را سفارش دهید که از موتور 3 لیتری شش سیلندر پلاگین هیبریدی استفاده کرده که 542 اسب بخار قدرت تولید می کند. این نسخه قادر است طی 4.8 ثانیه از حالت سکون به مرز 96 کیلومتر بر ساعت برسد و در حالت تمام برقی نیز 80 کیلومتر پیمایش دارد. متاسفانه رنج روور شتاب و عملکرد نسخه SV را هنوز اعلام نکرده است.

کابین پیشرفته تر لندروور رنج روور SV

در زمینه تکنولوژی نیز این خودرو تغییراتی برای مدل 2024 داشته است. لندروور رنج روور 2024 از جدیدترین ورژن سیستم سرگرمی و اطلاع رسانی این برند موسوم به Pivi Pro استفاده کرده که دارای یک نمایشگر لمسی 13.1 اینچی در میان داشبورد است. همچنین سیستم داینانیک ریسپانس پرو که روی رنج روور اسپرت نصب شده بود و سبب بهبود عملکرد در پیچ ها می شد، روی این خودرو نیز نصب شده است.

لندروور رنج روور SV 2024

در زمان آفرود و بیراهه نوردی هم، سیستم کروز کنترل آفرود تطبیقی تنها یکی از سیستم های Terrain Response 2 بوده که به کمک شما می آید و لذت رانندگی در مسیرهای ناهموار را بیشتر می کند. چهار تنظیم برای این سیستم لحاظ شده که در شرایط مختلف سرعت رنج روور 2024 را تنظیم می کنند و راننده تنها نیاز است که با کنترل فرمان جلوی برخورد خودرو با موانع را بگیرد.

لندروور سرویس SV Bespoke را نیز راه اندازی کرده است. این خدمت با هدف ارائه خدمات شخصی سازی به مشتریانی راه اندازی شده که قصد سفارشی سازی تریم داخل و بیرون کابین خودروی خود را دارند. این سرویس شامل 391 رنگ مواد و 230 گزینه مختلف برای نقاشی بدنه بوده که شامل رنگ های مات و براق می شوند. همچنین امکان سفارش رنگ های سفارشی برای کاپوت و درب صندوق عقب از جمله طلایی نیز وجود دارد. اگر هم این کافی نیست، لندروور می تواند هر رنگی که مشتری بخواهد را دقیقا روی بدنه اجرا کند.

لندروور رنج روور SV 2024

سرویس SV Bespoke یک فرآیند هفت مرحله ای بوده که در آن خریداران همه جزییات یک خودرو از رنگ گرفته تا روکش ها، مواد اولیه، تم و … را دقیقا مطابق با سلیقه خود انتخاب کنند. البته باید اشاره کنیم که این سرویس برای تمامی تریم های رنج روور ارائه نمی شود و اکنون فقط برای دو نسخه SV و اتوبیوگرافی قابل سفارش است.

لندروور قیمت خدمات SV Bespoke را اعلام نکرده، ولی قیمت پایه لندروور رنج روور 109 هزار دلار با در نظر گرفتن هزینه حمل است.