برنامه رنو برای تولید خودروهای برقی

1399/12/24

برنامه رنو برای تولید خودروهای برقی
رنو در نظر دارد تا سال ۲۰۲۵ از ۱۴ خودروی برقی رونمایی کند.به گزارش اتوکار، شرکت رنو اعلام کرد لوگوی جدید که برای نخستین بار روی یک نمونه اولیه خودروی برقی مدل پنج رونمایی شد، به تدریج و تا سال ۲۰۲۴ روی تمامی محصولات این شرکت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. همچنین به گفته رنو تمرکز این خودروساز در آینده روی تولید و توسعه خودروهای برقی خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری خودروها، لوگوی جدید که به شکل دو الماس در هم رفته است دارای یک طراحی سه بعدی است که استفاده از آن را روی خودروهای برقی زیباتر می‌سازد.
خودرو رنو ۵ جدید که به صورت برقی تولید خواهد شد جایگزین نسل قبلی می‌شود که یکی از نوستالژیک‌ترین تولیدات رنو محسوب می‌شود. ژیل ویدال، مدیرعامل رنو‌ با بیان اینکه بازخورد خوبی از مشتریان در خصوص لوگوی جدید گرفته شده است، افزود: رنو خود را آماده دستیابی به اهداف جدید می‌کند و باید خود را با نیازهای جدید بازار وفق دهیم. در راستای استراتژی جدید شرکت رنو برای ورود جدی‌تر به عرصه خودروهای برقی قرار است تا سال ۲۰۲۵ این شرکت ۱۴ خودروی برقی رونمایی کند که از این تعداد هفت خودرو به صورت کامل برقی و هفت خودرو نیز هیبریدی خواهند بود. از آنجا‌ که کشورهای عضو اتحادیه اروپا در سال‌های اخیر مشوق‌های زیادی برای خودروهای برقی در نظر گرفته‌اند و بزرگ‌ترین بازار رنو نیز کشورهای اروپایی هستند، توسعه خودروهای برقی نقش مهمی در تضمین سودآوری این شرکت در آینده خواهد داشت.

برچسب ها:

رنو