تیزر نسل جدید بنتلی کانتیننتال GT اسپید

1400/01/11

تیزر نسل جدید بنتلی کانتیننتال GT اسپید
بنتلی قصد دارد به زودی عملکردی ترین و سریع ترین محصول تولیدی خود یعنی کانتیننتال GT اسپید را رونمایی کند؛ در این راستا تیزر نسل جدید این خودرو منتشر شده است.

به گزارش پایگاه خبری خودروها، بنتلی کانتیننتال GT اسپید یقینا یکی از بهترین محصولات تولیدی این برند سوپر لاکچری بریتانیایی است؛ ولی نسخه عملکردی اسپید هنوز برای نسل جدید کانتیننتال رونمایی نشده. از این رو بنتلی تیزر نسخه عملکردی کانتیننتال GT اسپید جدید را منتشر کرده و قصد دارد که این گرند تورر سوپر لوکس قدرتمند را در تاریخ 23 مارس رونمایی کند.

بنتلی در وصف این کانتیننتال GT عبارت توانمندترین و عملکرد محورترین محصول تولیدی حال حاضر این کمپانی را ضمن دارا بودن تمامی المان های سوپر لوکس عنوان کرده است. این مدل دارای تکنولوژی پیشرفته شاسی و همچنین المان های ظاهری زیبا نسخه های اسپید بنتلی بوده و قرار است در کارخانه بدون آزادسازی کربن جدید بنتلی تولید شود. دو چیز دیگر بنتلی در خصوص این کانتیننتال GT اسپید جدید به اشتراک گذاشته که آن روح بدنه از نمای جانبی و همچنین صدای گیرای سیستم خروجی اگزوز است که می توانید آن را در کلیپ زیر گوش کنید.

مشخصات فنی احتمالی بنتلی کانتیننتال GT اسپید

با توجه به تفاوت هایی که نسخه های اسپید پیشین در مقایسه با مدل های معمولی کانتیننتال داشتند، می توان حدس هایی را در خصوص این نسخه جدید کانتیننتال GT اسپید زد. به عنوان مثال نسل پیشین بنتلی کانتیننتال GT اسپید 52 اسب بخار قدرت و 53 نیوتن متر گشتاور بیشتری نسبت به مدل استاندارد تولید می کرد و بیشینه سرعت قابل پیمایش آن نیز 16 کیلومتر بر ساعت افزایش یافته بود؛ ولی همچنین از پیشرانه 12 سیلندر W شکل مدل های معمولی بهره گرفته بود.

نسخه فعلی این پیشرانه 6 لیتری 12 سیلندر در بنتلی کانتیننتال GT قادر به تولید 635 اسب بخار قدرت و 900 نیوتن متر گشتاور است. بدین ترتیب اگر این نسخه جدید اسپید افزایش قدرتی مانند نسل های پیشین نسبت به مدل معمولی داشته باشد، گرند تورری بسیار توانمند خواهد بود.

 

استایل ظاهری بنتلی کانتیننتال GT اسپید

انتظار می رود که نسخه اسپید بنتلی کانتیننتال GT چهره مشابهی با مدل های معمولی داشته باشد و صرفا به روزرسانی های ساده ای که مختص نسخه های اسپید بوده در آن اعمال شود. یقینا این مدل به خصوص و توانمند تمامی المان های لوکس و فوق با کیفیت اعمال شده درون کابین نسخه GT کانتیننتال را حفظ کرده و صرفا چاشنی مدل های اسپید در آنها اعمال می شود. در این لحظه اطلاعات بیشتری از این خودرو در دسترس نیست؛ ولی سه شنبه آینده همزمان با رونمایی رسمی اطلاعات جامع تری را در خصوص بنتلی کانتیننتال GT اسپید منتشر خواهیم کرد.

برچسب ها:

بنتلی کانتیننتال