تولید انبوه اتوبوس آمبولانس

1400/01/18

تولید انبوه اتوبوس آمبولانس
گروه صنعتی ایران‌خودرو با همت و تلاش مجموعه سازندگان داخلی، در مدت کوتاهی موفق به خودکفایی و تولید انبوه اتوبوس آمبولانس شد. تولید داخل این محصول علاوه بر تقویت ناوگان امدادی و ارتقای کیفیت خدمات اورژانس پیش بیمارستانی، سبب حذف ارزبری خرید آمبولانس و اتوبوس آمبولانس از منابع خارجی شده است.
به گزارش پایگاه خبری خودروها، سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تامین داخل اتوبوس آمبولانس مورد نیاز اورژانس کشور توسط ایران‌خودرو قدردانی کرده است.

اتوبوس آمبولانس ایران‌خودرو دیزل که در فاصله زمانی ۳۵ روزه از عقد قرارداد با اورژانس کشور به تولید انبوه رسیده و نخستین دستگاه آن در اسفندماه سال گذشته تحویل شده، با ظرفیت برابر با ۹ دستگاه آمبولانس ون، امکانات بالایی را برای درمان بیماران در اختیار ناوگان اورژانس کشور قرار داده است.

این اتوبوس‌ها دارای ۹ تخت بیمار با تجهیزات کامل از جمله تخت CPR است که نیازهای درمانی هموطنان به‌ویژه در شرایط بحرانی مانند تصادفات زنجیره‌ای، بلایای طبیعی سیل و زلزله را مرتفع خواهد کرد. اتوبوس آمبولانس‌های تولیدی ایران‌خودرو دیزل همچنین دارای استانداردهای فنی و آلایندگی روز و برابر با انواع مشابه خارجی بوده و از تجهیزات و امکانات رفاهی مناسبی بهره می‌برد.

برچسب ها:

اتوبوس آمبولانس 
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما