تولید وانت چهار ستاره در کشور

1400/02/07

تولید وانت چهار ستاره در کشور
آخرین ارزیابی صورت گرفته از کیفیت گروه وانت‌ها در سال ۱۳۹۹ که مربوط به تولید داخلی این نوع خودرو در اسفند ماه است، نشان می‌دهد بالاخره اولین وانت با سطح کیفیت چهار ستاره تولید شد‌ و این در حالی است که سه سال است وانت بالاتر از سه ستاره کیفی نداشته‌ایم.
به گزارش پایگاه خبری خودروها، بر اساس ارزیابی صورت‌گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) در سنجش کیفیت وانت‌های تولیدی در آخرین‌ماه سال ۱۳۹۹، در سطح قیمتی یک، وانت نیو‌پیکاپ‌فوتون دیزلی چهار ستاره کیفی از پنج ستاره را کسب کرده است و نسبت به تولید آن در بهمن ماه ۱۳۹۹، یک پله ارتقای کیفیت داشته است. این در حالی است که اولین خودرو سه ستاره در سال ۱۳۹۷ تولید شد و پس از آن دیگر وانت بالاتر از سه ستاره کیفی تولید نشده است.

در سطح قیمتی ۲ نیز وانت نیسان ریچ، سایپا ۱۵۱، وانت کارا ۲۰۰۰ تک‌کابین تیپ‌۳ و وانت کارا ۲۰۰۰ دوکابین تیپ‌۳ توانسته‌اند ۳ ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند که همان درجه از کیفیت در تولیدات پیشین آنهاست. در همین سطح قیمتی وانت آریسان ایران‌خودرو دیزل نیز همچنان دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده است. پایین‌ترین سطح کیفی در تولید وانت‌ها متعلق به وانت نیسان تک‌سوز آپشنال و دوگانه‌سوز آپشنال است که تولید گروه خودروسازی زامیاد بوده و در سطح قیمتی دو، متاسفانه تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب می‌کند.

برچسب ها:

وانت 
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما