مرسدس AMG GT چهار درب کوپه 2022

1400/03/30

مرسدس AMG GT چهار درب کوپه 2022
مرسدس برای مدل 2022 خودروی AMG GT چهار درب کوپه را به روزرساین کرده است. این به روزرسانی شامل تغییرات جزیی در استایل بیرونی و کابین به همراه اضافه شدن یک مدل Manugaktur Exclusive ادیشت و چند رنگ جدید برای بدنه است.

به گزارش پایگاه خبری خودروها،نسخه Manufaktur Exclusive ادیشن اولین باری بوده که برای AMG GT چهار درب کوپه عرضه شده و برای نسخه GT 53 این خودرو در دسترس است. بدنه این مدل به رنگ قرمز Rubellite مزین شده که با تریم کرومی نقره ای رنگ و همچنین رینگ های 21 اینچی به خصوص AMG برای این مدل هماهنگی کاملی دارد. کابین این مدل دارای تودوزی چرمی ناپا خاکستری رنگ به همراه تریم چوبی گردو در برخی از قسمت های کابین است. ضمن اینکه مرسدس برای این مدل غربیلک فرمان جدید AMG پرفورمنس را نصب کرده است.

نمای عقب مرسدس AMG GT چهار درب 2022

همچنین تمامی مدل های مرسدس AMG GT چهار درب کوپه برای نسخه 2022 به غربیلک فرمان جدید AMG پرفورمنس با دو پره دوبل در قسمت میانی، کلیدهای مد رانندگی و کلیدهای کنترل مالتی مدیا و تنظیمات خودرو عرضه می شود. همچنین مشتریان می توانند غربیلک فرمان را با تودوزی چرم ناپا یا ترکیبی از ناپا و دوخت دینامیکا سفارش دهند؛ ضمن اینکه امکان سفارش گرمکن فرمان در نسخه های شش سیلندر وجود داشته که در مدل های هشت سیلندر به صورت استاندارد در دسترس است.

نمای عقب مرسدس AMG GT چهار درب 2022

سایر قسمت های کابین دارای تودوزی چرمی جدید به رنگ هایی مانند قهوه ای سینا، قرمز کلاسیک، آبی Yacht، سفید Deep و خاکستری Neva هستند. همچنین به صورت آپشنال می توان تودوزی ویژه از چرم ناپا به رنگ خاکستری تیتانیومی با دوخت زرد رنگ یا تودوزی چرم ناپا به رنگ قهوه ای Auburn و دوخت لوزی شکل مشکی رنگ را سفارش داد. همچنین برای اولین بار امکان سفارش AMG GT چهار درب به صورت پنج نفره بوده که در این نسخه به صورت آپشنال یک صندلی نیمکت مانند در ردیف دوم نصب می شود.

کابین مرسدس AMG GT چهار درب 2022

مشخصات فنی مرسدس AMG GT 2022

نسخه 43 و 53 مرسدس AMG GT چهار درب از همان پیشرانه توربوشارژ 3 لیتری شش سیلندر خطی پیشین با سیستم EQ بوستر استفاده می کنند که به ترتیب قادر به تولید 362 اسب بخار و 429 اسب بخار هستند. نسخه AMG GT43 قادر است طی 4.8 ثانیه از حالت سکون به مرز 96 کیلومتر بر ساعت دست یابد و نسخه GT53 طی 4.4 ثانیه به سرعت مشابه دست می یابد. در خصوص نسخه های هشت سیلندر GT63 و GT63 S مرسدس در آینده مشخصات آنها را منتشر می کند؛ ولی بعید است تغییری نسبت به قبل کرده باشند.

برچسب ها:

مرسدس AMG GT 
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما