التماس برای استفاده از ماشین پلیس برقی

1400/06/21

التماس برای استفاده از ماشین پلیس برقی
فورد بریتانیا برای تشویق پلیس این کشور به استفاده از خودروی کراس‌اوور تمام الکتریکی موستانگ مک-ای، یک نسخه مخصوص پلیس را در نمایشگاه خدمات اضطراری بیرمنگام به نمایش گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری خودروها، خودروی کانسپت یادشده با اطلاعاتی که از نیروهای پلیس بریتانیا جمع‌آوری‌شده ساخته شده است. درواقع پلیس متروپولیتن لندن قبل از این موستانگ مک-ای را ارزیابی کرده و درخواست بررسی بیشتر مدلی که در این نمایشگاه وجود دارد را نیز داده‌اند. البته پیش از این، پلیس انگلیس یک تسلا مدل ۳ را نیز مورد آزمایش قرار داده بود تا ببیند از پس مأموریت‌های مرتبط با پلیس برمی‌آید یا خیر.
موستانگ مک-ای به نمایش در آمده یک نسخه AWD استاندارد است اما فورد می‌تواند مدل‌های دیفرانسیل عقب یا AWD با برد بلند را نیز ارائه نماید. در این مدل تجهیزات مخصوص پلیس اضافه شده است. چراغ‌های LED روی سقف به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند تا تأثیر منفی کمتری روی آئرودینامیک و درنتیجه برد این خودرو داشته باشند.
به نظر می‌رسد ایده خودروی الکتریکی به‌غیراز پلیس‌هایی که دائم در حال گشت زنی هستند و پلیس‌های بزرگراه، برای سایر مأموریت‌های پلیس ایده‌آل باشد.

گسترش نیوز

برچسب ها:

فورد ،ماشین پلیس برقی